Schody

Schody wewnętrzne – drewniane i szklane

Współcześnie schody pełnią nie tylko praktyczną rolę,  zapewniając sprawne poruszanie się pomiędzy piętrami budynku, ale też pełnią funkcję estetyczną – szczególnie w nowoczesnych obiektach. Jakie wybrać schody ze szkła, drewniane schody wspornikowe, a może półkowe? Podpowiadamy!

Praktyczne i estetyczne schody szklane i nie tylko

Szukasz funkcjonalnych, efektownych i wyjątkowo trwałych rozwiązań? Schody wykonane ze szkła to coś dla Ciebie! Nie wymagają konserwacji, są łatwe w utrzymaniu czystości i wyglądają bardzo nowocześnie – doskonale sprawdzą się w mieszkaniach industrialnych, urzędach, galeriach sztuki czy biurach projektowych. Wolisz klasykę? Postaw na półkowe lub wspornikowe schody z drewna. Drewno, jako materiał bardzo różnorodny, jest wdzięcznym surowcem na schody wewnętrzne, które mogą więc zaważyć na stylu i wyglądzie całego pomieszczenia. W naszej firmie każdy Klient znajdzie idealne rozwiązanie, które zrealizujemy w sposób priorytetowy.

Drewniane schody wspornikowe lub półkowe – elastyczność w projektowaniu

Drewno jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów na nowoczesne schody. Rodzaj, barwa drewna, liczba stopni, kształt balustrady i wygląd poręczy – te wszystkie elementy  w istotny sposób wpływają na wykreowanie niespotykanej aranżacji z zachowaniem idealnej wygody użytkowania.

W ofercie posiadamy różne rodzaje schodów wewnętrznych:

  • schody zabiegowe,
  • schody kręcone,
  • schody gięte,
  • schody dywanowe
  • schody szklane.

Wysokiej jakości schody ze szkła i drewna – półkowe, wspornikowe, dywanowe

W trosce o zachowanie najwyższych standardów dbamy o najlepszą jakość materiałów, z jakich wykonujemy nasze schody. Przekłada się to na trwałość naszych nowoczesnych schodów i brak jakichkolwiek innych mankamentów przez wiele lat. Służymy radą w doborze odpowiednich surowców dla danego projektu.

Wewnętrzne schody półkowe i wspornikowe – funkcjonalność oraz estetyka

Oczekiwania każdego Klienta są dla nas priorytetem i dlatego wspólnie z nim tworzymy najbardziej unikalny projekt dopasowany pod każdym względem do wnętrza, w jakim będzie funkcjonować i indywidualnych upodobań. Sprawiamy, że wykonane przez nas schody drewniane lub szklane będą nie tylko architektoniczną perełką, ale i funkcjonalnym majstersztykiem. Zaufało nam już wielu Klientów z Częstochowy, Krakowa, Gliwic, Katowic czy Dąbrowy Górniczej – zapraszamy do współpracy.