Schody


SCHODY WEWNĘTRZNE DREWNIANE I SZKLANE

Niezwykle efektownym i pięknym elementem architektonicznym każdego domu będą z pewnością nowoczesne schody wewnętrzne. Bogaty zakres różnorodnych rozwiązań przyprawia o zawrót głowy: stylowe i eleganckie schody szklane, nowoczesne i efektowne wewnętrzne schody dywanowe. Niezwykłą propozycją są schody drewniane o tradycyjnej i jednocześnie nowoczesnej stylistyce.

JAKIE SCHODY DREWNIANE WYBRAĆ?

Decydując na się ten rodzaj schodów, istotne jest, gdzie mają być umiejscowione i ile miejsca możemy na nie przeznaczyć. Dlatego niezwykle ważny jest ich kształt i wykończenie. Drewno, jako materiał bardzo różnorodny i efektowny, jest wdzięcznym surowcem na schody wewnętrzne, które mogą więc zaważyć na stylu i wyglądzie całego pomieszczenia. W naszej firmie każdy klient znajdzie idealne rozwiązanie, które zrealizujemy w sposób priorytetowy.

ELASTYCZNOŚĆ W PROJEKTOWANIU

Drewno ze względu na swoją lekkość i elastyczność w kreowaniu kształtów jest najczęściej wybieranym materiałem na nowoczesne schody. Z tego względu klienci oczekują bardziej indywidualnego podejścia w zakresie doboru odpowiedniego do wnętrza projektu. Niebagatelne znaczenie ma tu rodzaj i barwa drewna, kształt i liczba stopni oraz balustrady i poręcze. Wszystkie te elementy w istotny sposób wpływają na wykreowanie niespotykanej aranżacji z zachowaniem idealnej wygody użytkowania.

W ofercie posiadamy różne rodzaje schodów wewnętrznych:

  • schody zabiegowe,
  • schody kręcone,
  • schody gięte,
  • schody dywanowe.

ODPOWIEDNI DOBÓR DREWNA I JAKOŚĆ DREWNA

W trosce o zachowanie najwyższych standardów dbamy o najlepszą jakość drewna, a pomiary pomieszczeń dokonujemy w sposób najbardziej precyzyjny. Przekłada się to na trwałość naszych nowoczesnych schodów i brak jakichkolwiek innych mankamentów przez wiele lat. Na wykonanie schodów proponujemy różne gatunki drewna krajowego lub egzotycznego. Służymy radą w doborze odpowiedniej odmiany drewna dla danego projektu.

FUNKCJONALNOŚĆ I ZRÓŻNICOWANIE

Oczekiwania każdego klienta są dla nas priorytetem i dlatego wspólnie z nim tworzymy najbardziej unikalny projekt dopasowany pod każdym względem do wnętrza, w jakim będzie funkcjonować i indywidualnych upodobań. Sprawiamy, że wykonane przez nas schody drewniane będą nie tylko architektoniczną perełką, ale i funkcjonalnym majstersztykiem.