Schody szklane

  • Home
  • Schody szklane

NOWOCZESNE SCHODY SZKLANE

Nowoczesne w swym charakterze połączenie szkła i schodów jest coraz częściej stosowane w schodach wspornikowych jak i dywanowych. Dzięki temu wnętrze nabiera lekkości i podkreśla nowoczesność. Mocowanie schodów szklanych odbywa się najczęściej za pomocą tzw. rotuł ze stali nierdzewnej (możliwość uzyskania dowolnego kształtu , koloru).
Szkło jest wykonane ze szkła tzw. bezpiecznego laminowanego wg Polskich Norm, poparte wszelkimi koniecznymi Certyfikatami. Do tego typów elementów szklanych schodów wykorzystywane jest szkło o grubości 66.4, 88.4, 12 mm, 15 mm itd.
Warto zaznaczyć, iż architekci wnętrz coraz śmielej sięgają po nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem szkła, projektując m.in. szklane schody.
Szkło jest wykorzystywane także jako element wystroju wnętrz w formie drzwi , podłóg szklanych , ścian szklanych. Do obejrzenia naszych możliwości, jeżeli chodzi o szkło – w tym także takiej oferty, jak nowoczesne schody szklane – zapraszamy na naszą stronę internetową pod adresem www.szklo.glassform.pl